Odwiedziny św. Mikołaja w Szkole Przedmiotów Ojczystych im Bł. Bpa Michała Kozala na Neuperlachu

mikolaj 4W sobotę 6 grudnia 2014 r. do Szkoły Przedmiotów Ojczystych im. Bł. Bpa Michała Kozala na Neuperlachu przybył Święty Mikołaj. Wszystkie dzieci już od rana z niecierpliwością oczekiwały tego niezwykłego gościa.
Święty Mikołaj, z wielkim workiem na plecach oraz z towarzyszącymi mu Aniołkami, odwiedził najpierw najmłodszych uczniów naszej szkoły w przedszkolu, a następnie poszczególne klasy. Na widok Świętego wszystkie dzieci uśmiechały się radośnie, witały go przygotowanymi na tę okazję piosenkami i wierszykami. Święty Mikołaj jak co roku, w swej dobroci obdarował wszystkich słodkimi upominkami. Prezenty dostali nawet uczniowie, którzy przyznali, że nie zawsze byli grzeczni oraz nauczyciele naszej szkoły. Św. Mikołaj dziękował zaangażowanym rodzicom, którzy pomogli mu przy upominkach. Przyznał, że sam nie zdążyłby na czas wszystkiego zliczyć i przygotować. Żegnając się obiecał, że w przyszłym roku znowu postara się odwiedzić naszą szkołę.
Wizyta Świętego Mikołaja w Szkole Przedmiotów Ojczystych na Neuperlachu zostanie wszystkim w pamięci jako dzień wyjątkowy, radosny i pełen niespodzianek.