Wizyta Św. Mikołaja w Szkole Przedmiotów Ojczystych na Neuperlachu

Mikolaj na Neuperlachu
 
W sobotę 7 grudnia 2019 r. przedszkolaków oraz uczniów Szkoły Przedmiotów Ojczystych na Neuperlachu odwiedził bardzo przez wszystkich oczekiwany Święty Mikołaj. Jak co roku przybył z wielkim workiem słodkich upominków i dwoma uśmiechniętymi Aniołkami do pomocy.
Dźwięk dzwonków, zapowiadał odwiedziny Świętego w kolejnych klasach, gdzie zacnego gościa oczekiwały podekscytowane dzieci. Uczniowie witali Mikołaja specjalnie na tę okazję przygotowanymi wierszykami, piosenkami oraz obdarowywały własnoręcznie wykonanymi prezentami. Święty Mikołaj był wzruszony bardzo miłym przyjęciem!
Po hojnym obdzieleniu wszystkich słodkimi upominkami i obietnicy odwiedzin w przyszłym roku Święty ruszył w dalszą drogę.
Prezenty otrzymali nawet uczniowie, którzy przyznali, że nie zawsze byli grzeczni oraz nauczyciele naszej szkoły.
Dziękujemy wspaniałemu Gościowi oraz wszystkim, dzięki którym ten dzień w naszej szkole był tak radosny!